Aizdevumi privātpersonām tiešsaistē

Tagad Jums ir iespēja saņemt aizdevumu, izmantojot tikai telefonu vai datoru. Ir pieejami dažādi varianti, un ikviens tos var atrast, veicot tikai pāris darbības tiešsaistē.

Nepieciešamība aizņemties naudu var radīt nepatīkamas sajūtas. Tomēr ir variants, kas palīdzēs jums atgūt savu finansiālo stabilitāti. Ja jums ir nepieciešamība veikt lielu pirkumu vai esat bezizejas situācijā, aizdevuma ņemšana var būt saprātīgs lēmums, lai nosegtu šos izdevumus. Vienkārši atcerieties, ka ir ļoti svarīgi izveidot izsvērtu plānu, kā aizdevumu atmaksāt.

Kas ir aizdevums privātpersonai?

Aizdevums privātpersonai — neskatoties uz neskaidrību nosaukumā — ir aizdevums personām, ko izsniedz bankas, krājaizdevu sabiedrības un tiešsaistes uzņēmumi. Aizdevumi tiek izsniegti personām, kuras ir apliecinājušas spēju atmaksāt aizdevumu.¹ Katrs uzņēmums vai banka, kas izsniedz aizdevumu privātpersonām, izvirza specifiskus nosacījumus aizdevuma saņēmējiem, un ja Jūsu aizdevumu atmaksas novērtējums ir pieņemams, pastāv liela iespēja, ka Jūs varat kvalificēties aizdevuma saņemšanai. Lielākā daļa no aizdevumiem privātpersonām ir bez nodrošinājuma. Kas nozīmē, ja pieteiksities aizdevumam, Jums to izsniegs bez nodrošinājuma/ķīlas.

Privātpersonu aizdevuma priekšrocības

Privātpersonu aizdevuma saņemšanai bez nodrošinājuma ir daudz priekšrocību. Šāds aizdevums Jums tiek izsniegts kā vienreizējs maksājums, tam ir fiksēta ikmēneša procentu likme un nav nepieciešamība ieķīlāt sev piederošos īpašumus/aktīvus. Tomēr procentu likmes var arī pieaugt, tāpēc pirms aizdevuma saņemšanas rūpīgi iepazīstaties ar līguma sadaļu, kurā aprakstīta procentu likme. Ja esat saņēmis privātpersonu aizdevumu ar fiksēto likmi, tad varat būt drošs, ka likme aizņēmuma laika nemainīsies.²

Pārbaudiet smalko druku

Pirms privātpersonu aizdevuma saņemšanas rūpīgi jāizlasa smalkā druka. Šajā dokumenta sadaļā ir aprakstīta procentu likmju un citu iespējamo maksājumu detaļas. Šī sadaļa bieži ietver izmaksas par izsniegšanu, kas ir izmaksas, kas bankai vai iestādei rodas apstrādājot Jūsu pieprasījumu pirms paša aizdevuma apstiprināšanas un izsniegšanas. Šī sadaļa var ietvert arī iespējamās priekšapmaksas komisijas. Priekšapmaksas komisija tiek ieturēta, ja pirms termiņa atmaksājiet aizdevumu vienreizējā maksājumā, un tādā gadījumā aizdevuma sniedzējs Jums netieši piemēro soda naudu. Viņi iekasē šo papildus komisiju, jo, ja Jūs atmaksājiet savu aizdevumu priekšlaikus, tas nozīmē, ka viņi vairs nevarēs iekasēt procentu maksājumus.³

Ne visos aizdevuma līgumos ir iekļauta priekšapmaksas komisija, tādēļ rūpīgi izvērtējiet līgumu, it īpaši gadījumos, ja pieļaujat, ka varētu atmaksāt aizdevumu pirms termiņa.

Personīgā aizdevuma izmantošana

Ir iespējams saņemt ievērojamu aizdevumu privātpersonai un izmantot to, lai ievērojami uzlabotu savu finansiālo stāvokli. Ja Jums šobrīd ir nepieciešama skaidra nauda vai tiek plānots kāds liels pirkums vai arī esat ārkārtas situācijā, ko izraisījusi kāda medicīniska kaite vai nelaimes gadījums kādam no ģimenes locekļiem, bet nevēlaties maksāt lielus procentus aizņemoties naudu caur savu kredītkarti. Aizdevums privātpersonai var būt ideāls risinājums, kā aizņemties naudu ar zemāku fiksētu procentu likmi un iegūt laiku naudas atmaksai.

Kā atrast vislabāko aizdevumu privātpersonai

Lai atrastu vislabāko aizdevumu privātpersonai, kas atbilst Jūsu vajadzībām un budžetam, ir jāveic izpēte tiešsaistē vai vienkārši jāpajautā apkārtējiem. Ir daudzas iestādes, kas piedāvā ļoti labus privātpersonu aizdevumu piedāvājumus. Starp šiem piedāvājumiem ir gan aizdevumi ar nodrošinājumu/ķīlu, kurus neatmaksājot, Jums var tikt atņemts nodrošinājums/ķīla. Gan arī aizdevumi, kuros nodrošinājums/ķīla nav nepieciešama. Viena no aizdevuma ar nodrošinājumu/ķīlu priekšrocībām ir tā, ka parasti Jūs saņemsiet ātrāku apstiprinājumu par aizdevumu izsniegšanu, jo šadā situācijā Jūs uzņematies papildus risku, aizdevuma neatmaksas gadījuma pazaudēt savu nodrošinājumu/ķīlu. Aizdevumiem ar nodrošinājumu/ķīlu var būt arī zemākas procentu likmes.

Lai pieteiktos privātpersonas aizdevumam, Jums būs nepieciešams Jūsu ID karte, kredītvēstures kopija, bankas izraksti un parādu vēsture, kā arī paskaidrojums, kāpēc vēlaties saņemt aizdevumu. Nogādājiet tos bankā, krājaizdevu sabiedrībā vai tīmekļa vietnē, kur piesakāties aizdevumam, un Jūs esat gatavs pieteikties savam privātpersonas aizdevumam.⁴

Lielisks veids, kā uzsākt meklēt iespēju saņemt aizdevumu privātpersonai, ir veikt izpēti tiešsaistē. Veicot izpēti tiešsaistē Jūs atradīsiet dažādus aizdevumu sniedzējus un Jums būs iespēja salīdzināt noteikumus un procentu likmes, ko šie aizdevuma sniedzēji piedāvā, lai varētu atrast vislabāko aizdevumu Jūsu konkrētajai situācijai.


[1] https://www.moneyadviceservice.org.uk/en/articles/personal-loans
[2] https://www.bankrate.com/loans/personal-loans/pros-cons-of-personal-loans/
[3] https://www.business.com/articles/do-understand-the-fine-print-of-your-loan-agreement/
[4] https://www.nerdwallet.com/blog/loans/how-to-apply-for-a-loan/